מדוע ללמוד עבודה סוציאלית דווקא אצלנו?

בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל באוניברסיטת תל-אביב מחויב ליצירת ערך מוסף אמיתי עבור הסטודנטים שבוחרים ללמוד בין כותליו, אשר ילווה אותם הן במהלך הלימודים והן כעובדים סוציאליים מן המניין. 

 

מדוע ללמוד עבודה סוציאלית דווקא אצלנו? להלן מספר סיבות מרכזיות:

 • סגל הוראה ומנהל אכפתי וחם: סגל בית הספר מתאפיין באכפתיות גדולה כלפי הסטודנטים, בזמינות לסטודנטים ובניסיון לאפשר סביבה לימודים חמה המאפשרת צמיחה, למידה והתפתחות מקצועית של כל סטודנט/ית.
 • איכות אקדמית: אנחנו מחויבים לאיכות אקדמית בלתי מתפשרת, הן כבית ספר לעבודה סוציאלית עם כמעט 50 שנות ותק, והן כחלק אינטגראלי מאוניברסיטת תל אביב. מסלולי הלימוד השונים נסובים סביב השיטות והמחקרים החדשניים ביותר בתחום, תוך התייחסות מתמדת לפרקטיקות הטיפול וההתערבות הקלאסיות.
   
 • חיבור לשדה: הסגל האקדמי שלנו מחובר לעשייה המקצועית בשטח, על כל גווניה ורבדיה, ומקיים דיאלוג שוטף עם האתגרים שקיימים בשדה. חיבור זה מחלחל אל הלימוד התיאורטי וצובע אותו בצבעים מעשיים, וכמובן גם משפיע על מסגרות ההכשרה המעשית.
   
 • קשר עם הקהילה: כבית ספר מקצועי מוביל בתחומו, אנחנו מקיימים קשר שוטף ומחבק עם קהילת העובדים הסוציאליים בישראל, ומעורבים באופן ישיר ועקיף בהתמודדות עם האתגרים שניצבים בפני העובדים הסוציאליים ברחבי הארץ. 
   
 • רב-תרבותיות: עם השנים, הפך בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל לבית עבור סטודנטים מכלל האוכלוסיות, המגזרים והדתות בישראל. הסטודנטים שלנו מרכיבים פסיפס אנושי שמשקף את הרב-תרבותיות הקיימת בחברה הישראלית. סטודנטים יהודים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים וצ'רקסים לומדים זה לצד זו, הן במסלול לתואר ראשון ובן במסלולים המתקדמים. מדובר בחלק בלתי נפרד מה-DNA שלנו, ואנו גאים בכך מאד.
   
 • מסלולי לימוד מתקדמים ומגוונים: אנחנו מציעים שני מסלולים קליניים לסטודנטים לתואר שני, כמו גם מסלול אינטגרטיבי לתואר שני. בשנים האחרונות פתחנו תכנית השלמות בעבודה סוציאלית לבוגרי תואר ראשון המקנה תואר שני בעבודה סוציאלית תוך שלוש שנים בלבד. בנוסף, אנו מציעים תכנית  לתואר שלישי, ומפעילים בית ספר ללימודי המשך המציע קשת רחבה של תכניות טיפוליות, כגון: הנחיית קבוצות, לימודי פסיכותרפיה, פוטותרפיה ועוד.
   
 • אוניברסיטת תל אביב: בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל הינו חלק מאוניברסיטת תל אביב, שעומדת בשורה אחת עם האוניברסיטאות המובילות בעולם. המחויבות לאיכות אקדמית, יחד עם הקמפוס השוקק והמיקום הנוח במרכז הארץ, הופכים את חוויית הלימודים למספקת במיוחד.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>