בוגרים - דבר ראש בית ספר

בוגרות ובוגרים יקרים,

בימים אלו שוקדים אנו על הקמתו של ארגון בוגרים של הבית ספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל אביב ונשמח מאוד על הצטרפותכם כחברים בארגון. מטרת הארגון תהיה לקרב את בוגרי בית ספר לעבודה סוציאלית ללב העשייה החינוכית  התוססת המתקיימת בבית הספר ולסייע בקידומה כמרכז מוביל, בארץ ובעולם, לחינוך סוציאליי. מטרה חשובה נוספת של הארגון תהיה רישות מקצועי וחברתי, שכן בוגרי הבית ספר מצויים בצמתים חשובים של העולם הסוציאלי, העסקי והציבורי בארץ. אנו מקווים שכחברים בארגון הבוגרים תפיקו תועלת והנאה מהמפגשים שנקיים עם חברי הארגון, צוות הפבית ספר ועם אישים מובילים בארץ ובעולם, שיהוו מקור להפריה מקצועית הדדית.

דוגמאות לפעילויות אותן אנו שוקלים לקיים במסגרת הארגון הן הרצאות עם אנשי מפתח  ומפגשים עם בוגרי בית הספר המצויים כיום בעמדות בכירות בכול תחומי העשייה בישראל. באירועים אלו תינתן לכם האפשרות ליצור ולבסס קשרים שעשויים יהיו לעזור לכם להשתלב ולהתקדם בסולם המקצועי.

בתחתית מכתב זה נמצא טופס עדכון פרטים. אם ברצונכם להצטרף למשפחת בוגרי הבית ספר, נשמח אם תמלאו את השאלון. אנו מתחייבים שלא להעביר את המידע שיתקבל לכל גורם חיצוני לארגון הבוגרים  באוניברסיטת תל-אביב, ולהשתמש במידע זה אך ורק לצורך שילובך בפעילות ארגון הבוגרים ובפעילויות אחרות של בית ספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב.

נודה לכם על שאלות, רעיונות או הצעות לארגון החדש.

תודה על שיתוף הפעולה

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>