חדש! מועדון הדוקטורנטים והדוקטורנטיות

יוזמה ברוכה!

מפגש הסגל עם מועדון הדוקטורנטיות

בביה"ס לעבודה סוציאלית רשומים 35 דוקטורנטיות.ים, בשלבים שונים של העשיה הלימודית והמחקרית שלהם. מאחר ויש הרבה מן המשותף לכל דוקטורנט.ית מבחינת ההתמודדויות המחקריות, המשפחתיות והאדמיניסטרטיביות, הציעה לאחרונה קבוצת דוקטורנטיות להקים מסגרת - שקיבלה את השם "מועדון הדוקטורנטיות" – על מנת לערוך היכרות בין הדוקטורנטיות והדוקטורנטים בעבודה סוציאלית בשנות הלימוד השונות לתואר ובפרקטיקות המחקר השונות, לפתוח פתח להתייעצויות ולשיתופי פעולה, ולעודד זיהוי צרכים משותפים וחיפוש מענים להם.

במסגרת המועדון כבר התקיים בקיץ מפגש ראשוני בהנחיית נועה פריזיאן, דוקטורנטית בעבודה סוציאלית, בנושא של 'ניהול זמן' ומתוכננים מרתוני כתיבה בהמשך השנה. בנוסף, בשבוע הראשון של שנת הלימודים, בשותפות עם פרופ' רונית ליכטנטריט, ראשת מסלול הדוקטורט בבית הספר, נערך אירוע פתיחת השנה של מסלול הדוקטורט והמועדון בהשתתפות כ-20 דוקטורנטיות.ים וכ-20 אנשי סגל ביה"ס שכיבדו את האירוע בנוכחותם.

במפגש הרצה פרופ' אריאל כנפו-נעם מהאוניברסיטה העברית בירושלים, על "פיתוח אישיות מחקרית" ולאחר ההרצאה (כפי שניתן לראות בתמונה...) התפתחו שיחות משותפות של דוקטורנטיות.ים וסגל על הזדמנויות קיימות ופוטנציאליות לפיתוח האישיות המחקרית בתוך ביה"ס.

המפגש כבר הוכיח את הפוטנציאל והערך הרב שיש לשיח בין הסטודנטים והסטודנטיות לתואר שלישי, ובינם לבין הסגל, ואפילו כבר נוצרו כמה הזדמנויות מעניינות לשיתופי פעולה.

כל הדוקטורנטיות.ים שלא יכלו להגיע מוזמנים להצטרף למפגשים הבאים!

לפרטים ולהצטרפות למועדון:

noabenmoshe@mail.tau.ac.il
tamisamish@gmail.com
noa.parizian@gmail.com

 

חדשות נוספות

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>