שעות קבלה סגל אקדמי לשנה"ל תשע"ז

משפחה פרטי סמסטר א יום קבלה סמסטר א  שעות     סמסטר א   הערות              סמסטר ב יום קבלה סמסטר ב שעות סמסטר ב הערות
אבו ריא השאם   בתאום מראש     בתאום מראש  
אבן זהב רונית יום שני 14:00-15:00 בתאום מראש יום שני 12:00-13:00 בתאום מראש
אלון שרה יום שני 10:00 בתאום מראש יום שני 10:00 בתאום מראש
אפשטיין ברברה   אין   יום רביעי 9:30-10:00 12:00-12:30  
באום-מזרחי עדי יום ראשון 11:00 בתאום מראש יום ראשון 12:00 בתאום מראש
בייטנר דקלה     לא מלמדת בסמסטר א יום שני 14:00-16:00 בתאום מראש באמצעות המייל
בנימיני יעל יום שני 15:00-16:00 בתאום מראש יום שני 15:00-16:00 בתאום מראש
גבריאל-פריד  בל  יום שני 14:00-15:00 בתאום מראש  יום שני 14:00-15:00 בתאום מראש 
גוזמן ג'וליה יום שני 12:00-13:00 בתאום מראש בלבד יום שני 12:00-13:00 בתאום מראש בלבד
גור ענת יום שני 15:45 בתאום מראש      
גילוני ברק שלומית   לפי תאום טלפוני נא להתקשר לנייד בלבד   לפי תאום טלפוני נא להתקשר לנייד בלבד
גינזבורג קרני     בתאום מראש     בתאום מראש
גרין ורדה יום שני 12:00 בתאום מראש יום שני 12:00 בתאום מראש
דגני-רז אירית    בתאום מראש        
דונת אורנה יום רביעי בתאום מראש        
הירש נירה יום שני בתאום מראש   יום שני   בתאום מראש
הררי מירב       יום שני   בתאום מראש
וייס-גל עידית יום רביעי 12:00-13:00   יום רביעי 12:00-13:00  
וינברג-קורניק גליה יום רביעי   תאום מראש באמצעות המייל יום שני   בתאום מראש באמצעות המייל
ורדימון שילי     לא מלמדת בסמסטר א יום שני 12:00-14:00 בתאום מראש
ורשביאק  איל יום שני   בתאום מראש יום רביעי   בתאום מראש
זיו אפי יום שני בתאום מראש   יום שני   בתאום מראש
זליגמן צביה יום שני בתאום מראש בלבד 07:30  בתאום מראש בלבד יום שני בתאום מראש בלבד 07:30  בתאום מראש בלבד
זקס אילנה יום ראשון 12:00-14:200 בתאום מראש      
חממה ליאת     בתאום מראש     בתאום מראש
טבת טובה יום רביעי   בתאום מראש יום רביעי   בתאום מראש
טייכמן מאיר יום שני   בתאום מוקדם יום שני   בתאום מראש
טרטקובסקי יבגני יום שני 16:00 בתאום מראש יום שני 16:00 בתאום מראש
כץ כרמית      בתאום מראש באמצעות המייל      בתאום מראש באמצעות המייל 
לביא מושיק יום ראשון 16:00 לא מלמד בסמסטר א' יום ראשון 16:00-17:00  
לוי אופיר יום שני 15:30-16:15 בתאום מראש       
לוין ליה יום ראשון 10:00 בתאום מראש יום רביעי 16:00 בתאום מראש
ליכטנטריט רונית יום שני 09:00-10:00 בתאום מראש יום שני 09:00-10:00 בתאום מראש
נסים גדי יום ראשון בתאום מראש   יום שני   בתאום מראש
סויה ריקי     בתאום מראש     בתאום מראש
סולומון זהבה יום ראשון 13:00 בתאום מראש באמצעות המייל יום ראשון 13:00  
סולימני-אעידן יפית יום שני בתאום מראש   יום שני בתאום מראש  
פגורק אשל שירה  יום ראשון 09:00 בתאום מראש יום שני 15:00/18:00 בתאום מראש
פלד עינת יום רביעי 12:00-13:00 בתאום מראש באמצעות המייל יום רביעי 12:00-13:00 בתאום מראש באמצעות המייל
פלדמן גיא     לא מלמד בסמסטר א יום רביעי 10:00-11:00  
פנחסי בתיה יום ראשון 12:00 בתאום מראש יום ראשון 12:00 בתאום מראש
פרגו גופר עמי יום שני 18:00 בתאום מראש      
פרומר דפנה יום שני 14:00-15:00   יום רביעי 14:00-15:00  
פרייברג  סמדר  יום שני 15:00-16:00   יום רביעי 10:00-11:00  
פרייס היידי יום שני 10:00-12:00 בתאום מראש      
פרל גיא יום רביעי 16:00 בתאום מראש יום שני 11:15 בתאום מראש
פרנקל אביגיל יום רביעי 14:00 בתאום מראש בלבד יום רביעי 08:00 בתאום מראש בלבד
פרץ-וייסוידובסקי נדב     לא מלמד סמסטר א' יום ראשון 11:00-12:00  
פרקר איילת יום רביעי 14:00-15:00   יום רביעי 14:00-15:00  
קורין-לנגר נורה יום שני בתאום מראש   יום שני בתאום מראש  
קורניק גליה            
שבאר שפירא דניאלה יום שני 16:00 בתאום מראש יום שני 16:00 בתאום מראש
שוורץ-טיירי טליה יום רביעי בתאום מראש בתאום בלבד  taliatayri@gmail.com     בתאום בלבד  taliatayri@gmail.com
שי שרית יום ראשון   בתאום מראש יום ראשון   בתאום מראש
שילה גיא יום רביעי 12:00-14:00 בתאום מראש במייל יום רביעי 12:00-14:00 בתאום מראש במייל

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive